UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie jestem już w wieku młodzieżowym, ale uważąm, że te 1,5 mln będzie zmarnowane w tę inicjatywę zaczynając od lokalizacji. By siedzibę na Klub wybrać trzeba pierw poznać wszystkie wolne lokalizacje będące własnością miejską i porozmawiać z członkami Młodzieżowej Rady Miasta, bo to oni powinni wybrać i dac do akceptacji decydentom. Moja młodzież w domu uważa, że lepsze i zdecydowanie tańsze miejsce można znależć w dwóch Młodzieżowych Domach Kultury na Bema i Warszawskiej. A wspomniana opuszczona od 3 lat Strażnica na Bema byłaby dobra na siedzibę Straży Miejskiej i Komisariat Policji. Ale skoro urzędnicy są temu niechętni to niech przekażą ten fajny obiekt z dużą salą na Klub Studencki, byle nie stał kolejne lata i niszczał, jak wiele innych miejskich budynków, bo to niepotrzebny wstyd dla Prezydenta.