UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każda pomoc dla młodzieży jest wskazana i w każdej cenie. Wydane dziś pieniądze będą owocować w przyszłości. A malkontenci zawsze będą marudzić. Za dużo, za mało, nie wtym miejscu, za mało ludzi, za dużo ludzi itd. Brawo za realizację dla władz miasta. Robić, nie słuchać wiecznych maruderów.


Anuluj