UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@okkj - Jednak powinniśmy wspierać polski przemysł i negocjować dłuższą gwarancję, jeśli pieniądze publiczne nie zostaną w tym kraju to co nas czeka? Pedagogów nam nie brakuje, można było wykorzystać elbląskich specjalistów, a nie przepłacać na fundację, ile z tych pieniędzy pójdzie na dzieci, bo ok.400tys na samą dzierżawę, do tego są jeszcze miesięczne opłaty za lokal za pewne ok.3000zł. to kolejne 100tys, już wyparowało pól miliona, co w tej przestrzeni ma być czego nie można zrobić w MDK czy światowidzie czy innych placówkach?
modi