UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
mamy dwa domy młodzieżowe, gdzie nie ma kosztów dzierżawy, a miasto wynajmuje najdroższą powierzchnię w mieście, te 10tys miesięcznie można byłoby lepiej spożytkować niż na czynsz; Argumentacja bo CH Ogrody zgłaszało, problemy z młodzieżą, za pewne mają też problemy ze złodziejami, ale nikt nie otwiera tam komendy policji, to też nie oznacza, że ta młodzież pójdzie do niebieskiego trampka, dla mnie większość fundacji to robienie kasy i tyle, tą samą przestrzeń można byłoby stworzyć przede wszystkim przy pomocy elbląskich stowarzyszeń czy nauczycieli i innych specjalistów, a tak tramwaje z Turcji, fundacja z Gdańska, ale kasę wydają naszą, mieszkańców,
modi