46
01.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nowa linia kolejowa do wymierającego miasto ?! Na co. To miasto to przeszłość, sami mieszkańcy swoimi głosami je zniszczyli. To miasto jest już w agonii.
(2025.10.01)

info

11  
  1
A czy w ogóle pojedzie? Najpierw trzeba tory położyć
(2025.10.01)
i mosty wybudować
zuzia 3 (2025.10.01)
@okoniowaty - Ciekawe gdzie ci gdańszczanie tak masowo wykupują mieszkania? A czas dojazdu będzie dłuższy zawsze około godziny dziennie. Napisz o jakie inwestycje "powinno nam chodzić"? Chyba najlepiej w ścieżki rowerowe byś mógł bezpiecznie śmigać swoim transportem, albo w komunikację miejską.
(2025.10.01)
pociąg żuławy 8,30....20 lat temu 9,30,gdańsk -to był komfort
syn i wnuk (2025.10.01)
"... z uwzględnieniem obsługi Elbląga Zdroju" zostało ujęte w dokumencie strategicznym opracowanym przez spółkę PKP PLK „PKP Polskie Linie Kolejowe S. A." Zważywszy na wyczekiwanie od 2021 przez Koleje PL to do 2030 choćby zacząć mogliby władze RP.
hura hura (2025.10.01)
Panie Malicki, z tym Pendolino to trochę Pan przekalkulował. Bo 8 minut czekania na niego w Malborku, żeby w końcowym rozrachunku być 10 minut wcześniej w Gdańsku, to słaby argument. Że już nie wspomnę o koszcie biletu na Pendolino z Malborka do Gdańska za 35zł.
songo (2025.10.01)

info

4  
  0
@PiSPo jedno zło. - A tak zapytam, kogo masz na myśli, że będzie tak rządził, że pociąg pojedzie?
KOnfaPO jedno zło (2025.10.01)
@Spadek po pis - Ile lat jeszcze przewidujesz zwalanie winy na PIS i odwracanie uwagi od nieudolnych obecnych? Tak tylko pytam.
komisjanaleśnikowa (2025.10.01)
@hura hura - Do Warszawy nawet z przesiadką byłoby pół godziny krócej, ale Dworek Zdrój Stacji na Zawadzie i przykładowo poczekalnia sezonowa z odkrytym basenem to fajna kolejka może być w weekend. W stajesz rano, nie golisz się, idziesz na piętro w usługach, dalej zachodzisz na dół robisz zakupy, a wracasz wieczorem i jesteś w domu
(2025.10.01)