UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Malicki, z tym Pendolino to trochę Pan przekalkulował. Bo 8 minut czekania na niego w Malborku, żeby w końcowym rozrachunku być 10 minut wcześniej w Gdańsku, to słaby argument. Że już nie wspomnę o koszcie biletu na Pendolino z Malborka do Gdańska za 35zł.
songo