UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Malicki, z tym Pendolino to trochę Pan przekalkulował. Bo 8 minut czekania na niego w Malborku, żeby w końcowym rozrachunku być 10 minut wcześniej w Gdańsku, to słaby argument. Że już nie wspomnę o koszcie biletu na Pendolino z Malborka do Gdańska za 35zł.

songo