UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Spadek po pis - Ile lat jeszcze przewidujesz zwalanie winy na PIS i odwracanie uwagi od nieudolnych obecnych? Tak tylko pytam.
komisjanaleśnikowa
@Spadek po pis - Ile lat jeszcze przewidujesz zwalanie winy na PIS i odwracanie uwagi od nieudolnych obecnych? Tak tylko pytam.
komisjanaleśnikowa