UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Spadek po pis - Ile lat jeszcze przewidujesz zwalanie winy na PIS i odwracanie uwagi od nieudolnych obecnych? Tak tylko pytam.

komisjanaleśnikowa

Anuluj