UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Malicki, z tym Pendolino to trochę Pan przekalkulował. Bo 8 minut czekania na niego w Malborku, żeby w końcowym rozrachunku być 10 minut wcześniej w Gdańsku, to słaby argument. Że już nie wspomnę o koszcie biletu na Pendolino z Malborka do Gdańska za 35zł.

songo

Anuluj