Wybrany wątek opinii
A kiedy zostaną przyciągnięci nowi inwestorzy do miasta panie gruszkowski? czy nie uważa pan, że to jest najważniejsze pytanie?
przecież wszystko w tym mieście zdycha!!!
Do moderacji
Odpowiedz
40
13
@unduś - Jakich ty chcesz ściągnąć inwestorów do Elbląga skoro firmy uciekają z tego postpisowskiego kraju ??? Koszty pracy, podatki i najwyższe ceny energii w Europie sprawiły że popisowska Polska nie jest atrakcyjna dla inwestorów. PiS wstał z kolan
Do moderacji
Odpowiedz
22
11
@unduś - przecież cały czas są inwestorzy, inwestują w mieszkania tworząc sypialnię dla Gdańska. S 7,pociąg - to wszystko skróci dojazd do pracy w Trójmieście, a wynajęcie mieszkania od takiego inwestora jest wiele tańsze niż tam, a czas dojazdu będzie niewiele dłuższy niż między dzielnicami trójmiasta. Ale nie o takie inwestycje powinno nam chodzić drodzy rządzący.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
@okoniowaty - Ciekawe gdzie ci gdańszczanie tak masowo wykupują mieszkania? A czas dojazdu będzie dłuższy zawsze około godziny dziennie. Napisz o jakie inwestycje "powinno nam chodzić"? Chyba najlepiej w ścieżki rowerowe byś mógł bezpiecznie śmigać swoim transportem, albo w komunikację miejską.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Spadek po pis - Ile lat jeszcze przewidujesz zwalanie winy na PIS i odwracanie uwagi od nieudolnych obecnych? Tak tylko pytam.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4