UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nowa linia kolejowa do wymierającego miasto ?! Na co. To miasto to przeszłość, sami mieszkańcy swoimi głosami je zniszczyli. To miasto jest już w agonii.
Nowa linia kolejowa do wymierającego miasto ?! Na co. To miasto to przeszłość, sami mieszkańcy swoimi głosami je zniszczyli. To miasto jest już w agonii.