UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nowa linia kolejowa do wymierającego miasto ?! Na co. To miasto to przeszłość, sami mieszkańcy swoimi głosami je zniszczyli. To miasto jest już w agonii.


Anuluj