46
01.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Czas na zmianę - Tory na wschod sa i zapotrzebowanie takie sobie. Zdecydowanie wiekszy ruch byłby na nowych torach do Gdańska, ale jak ktoś napisał, na tej inwestycji zalezy głównie Elblągowi wiec szanse są małe, za małym miastem jesteśmy.
Jerzy Lebioda (2025.10.01)
Dajcie juz spokoj i poruszcie jakies biezace tematy oprocz koncepcji
(2025.10.01)

info

11  
  2
Że też jeszcze ktoś w te bzdury wierzy na tyle mocno, żeby tu w ogóle komentować temat.
KibiczProstej (2025.10.01)

info

12  
  3
Kiedy pojedzie pociąg przez zuławy ? Odpowiedz: Dopóki rządzi antypolski POPIS - NIGDY.
PiSPo jedno zło. (2025.10.01)
Niecała godzina do Gdańska autem nie wystarcza dla elbląskich milionerów? To sobie samolot kupcie :)
(2025.10.01)
@PiSPo jedno zło. - A jaki to jest polski rząd? Ta linia nie ma prawa bytu, z NDG do Gdańska lub Elbląga jest zaledwie pół godziny drogi samochodem. Co trzecie gospodarstwo domowe ma samochód. Zamiast o durnym topieniu pieniędzy w taką inwestycję, może nareszcie porozmawiamy o dokończeniu przekopu Mierzei, tak jak być powinno.
(2025.10.01)
W Chinach szyba kolej budowana jest z dnia na dzień, a u nas? 2035 xDdd
(2025.10.01)
Tylko się nie zdziw jak za 10 lat S7 się całkowicie zakorkuje, wtedy będzie olaboga, co tu zrobić, najlepiej ze dwadzieścia pasów dobudować za 10 miliardów.
(2025.10.01)
Tak samo ruscy u siebie gadają
(2025.10.01)
taaa-wczoraj w Chinach kolei nie było a dzisiaj już jest.....
(2025.10.01)