Wybrany wątek opinii
Kiedy pojedzie pociąg przez zuławy ? Odpowiedz: Dopóki rządzi antypolski POPIS - NIGDY.
Do moderacji
Odpowiedz
5
8
@PiSPo jedno zło. - A jaki to jest polski rząd? Ta linia nie ma prawa bytu, z NDG do Gdańska lub Elbląga jest zaledwie pół godziny drogi samochodem. Co trzecie gospodarstwo domowe ma samochód. Zamiast o durnym topieniu pieniędzy w taką inwestycję, może nareszcie porozmawiamy o dokończeniu przekopu Mierzei, tak jak być powinno.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Tylko się nie zdziw jak za 10 lat S7 się całkowicie zakorkuje, wtedy będzie olaboga, co tu zrobić, najlepiej ze dwadzieścia pasów dobudować za 10 miliardów.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
@PiSPo jedno zło. - A tak zapytam, kogo masz na myśli, że będzie tak rządził, że pociąg pojedzie?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0