Wybrany wątek opinii

Kiedy pojedzie pociąg przez zuławy ? Odpowiedz: Dopóki rządzi antypolski POPIS - NIGDY.
PiSPo jedno zło. (2025.10.01)
@PiSPo jedno zło. - A jaki to jest polski rząd? Ta linia nie ma prawa bytu, z NDG do Gdańska lub Elbląga jest zaledwie pół godziny drogi samochodem. Co trzecie gospodarstwo domowe ma samochód. Zamiast o durnym topieniu pieniędzy w taką inwestycję, może nareszcie porozmawiamy o dokończeniu przekopu Mierzei, tak jak być powinno.
(2025.10.01)
Tylko się nie zdziw jak za 10 lat S7 się całkowicie zakorkuje, wtedy będzie olaboga, co tu zrobić, najlepiej ze dwadzieścia pasów dobudować za 10 miliardów.
(2025.10.01)
@PiSPo jedno zło. - A tak zapytam, kogo masz na myśli, że będzie tak rządził, że pociąg pojedzie?
KOnfaPO jedno zło (2025.10.01)
Powrót do komentarzy