UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I PO co tyle tego wszystkiego... ?... jak te jeszcze jeżdżą. Będziecie tak widzieć te tramwaje jak ten POrt... Na dwa lata spokój z tramwajami - a PO dwóch latach wymyśli się taką wiadomość że no niestety firma z Turcji wycofała się z umowy i trzeba szukać drugą firmę. I dalej będziecie jeździć złomem bo taki wasz los.... oczywiście z nadzieją że będą nowe
Wyrocznia.