UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I PO co tyle tego wszystkiego... ?... jak te jeszcze jeżdżą. Będziecie tak widzieć te tramwaje jak ten POrt... Na dwa lata spokój z tramwajami - a PO dwóch latach wymyśli się taką wiadomość że no niestety firma z Turcji wycofała się z umowy i trzeba szukać drugą firmę. I dalej będziecie jeździć złomem bo taki wasz los.... oczywiście z nadzieją że będą nowe

Wyrocznia.

Anuluj