UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czesciowo niskopodlogowe, czyli znow elblag inwestuje w schody jako jedyni w pl, musimy byc inni a 90% pasazerow to dziadki

Motorniczy

Anuluj