UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czesciowo niskopodlogowe, czyli znow elblag inwestuje w schody jako jedyni w pl, musimy byc inni a 90% pasazerow to dziadki
Motorniczy
Czesciowo niskopodlogowe, czyli znow elblag inwestuje w schody jako jedyni w pl, musimy byc inni a 90% pasazerow to dziadki
Motorniczy