Wybrany wątek opinii

Tramwaje ładne w Turcji nie ma zimy czy na warunki w Elblągu będą przystosowane
spoko (2025.09.23)
@spoko - u nas straszne są zimy, prawie jak w Turcji
(2025.09.23)
@spoko - W środkowej Turcji zima, a nawet późna jesień i wczesna wiosną są zimniejsze niż w Polsce. Tylko nad morzem jest łagodniejszy klimat i to też raczej tylko śródziemnym.
(2025.09.23)
@spoko - Byłeś kiedyś poza Polską?
(2025.09.23)
Powrót do komentarzy