74
23.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Aż dziesięć? Hahahahah
(2025.09.23)

info

3  
  16
Dlaczego Polska firma jest niekonkurencyjna? Wzrost kosztów pracy wzrost pensji wzrost podatków, najdroższy prąd w Europie 13ki, 14ki Pisflacja... Kto tak rządził przez 8 lat?
Szarańcza + (2025.09.23)
@chejter - Nówka blaszka!
(2025.09.23)
Były ogóki, bedą bożenki.
(2025.09.23)

info

10  
  1
Rzucasz populistycznie hasłem z nadzieją, że nikt nie pamięta dlaczego? Poszukaj sobie tu na portelu jaką cenę dała PESA i jakie warunki gwarancji i przestań szczuć.
(2025.09.23)
Gdyby polskie składy były za 94 mln to bysmy jezdzili polskimi tureckie tansze o ponad 30 mln to obecna strata komunikacji elblaskiej. Dlaczego PESA trzyma cene niech dadza w przetargu 90 mlmn. Dlaczego nie dali bo polak polaka zawsze doił do zera niestety !!!
prawdzie w oczy (2025.09.23)

info

23  
  4
@3 światowa - Po co schrony? Wystarczy żyć w zgodzie z sąsiadami i nie prowokować ich do wojny.
(2025.09.23)
Bajki dla ubogich. Zaraz sie okaze ze umowa uniewazniona bo producent splajtował. Na dodatek te nowe tramwaje nie maja obecnie po czym jezdzic bo torowiska sa w ruinie. I one byly juz w ruinie przed zabupem pesy w 2005 roku. Dlatego do tej pory pesa nie moze juezdzic na lini numer w po Królewieckiej jak i po AL. Grunwaldzkiej. Bez remontu torowisk to sobie mozecie najwyzej tam konstalem POlatac.
Buzisz (2025.09.23)

info

12  
  14
Jak pessa sprzedaje za granicę to jest super.
DDR (2025.09.23)
Tramwaje ładne w Turcji nie ma zimy czy na warunki w Elblągu będą przystosowane
spoko (2025.09.23)