UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby polskie składy były za 94 mln to bysmy jezdzili polskimi tureckie tansze o ponad 30 mln to obecna strata komunikacji elblaskiej. Dlaczego PESA trzyma cene niech dadza w przetargu 90 mlmn. Dlaczego nie dali bo polak polaka zawsze doił do zera niestety !!!

prawdzie w oczy

Anuluj