UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby polskie składy były za 94 mln to bysmy jezdzili polskimi tureckie tansze o ponad 30 mln to obecna strata komunikacji elblaskiej. Dlaczego PESA trzyma cene niech dadza w przetargu 90 mlmn. Dlaczego nie dali bo polak polaka zawsze doił do zera niestety !!!
prawdzie w oczy