UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bajki dla ubogich. Zaraz sie okaze ze umowa uniewazniona bo producent splajtował. Na dodatek te nowe tramwaje nie maja obecnie po czym jezdzic bo torowiska sa w ruinie. I one byly juz w ruinie przed zabupem pesy w 2005 roku. Dlatego do tej pory pesa nie moze juezdzic na lini numer w po Królewieckiej jak i po AL. Grunwaldzkiej. Bez remontu torowisk to sobie mozecie najwyzej tam konstalem POlatac.

Buzisz

Anuluj