UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdyby polskie składy były za 94 mln to bysmy jezdzili polskimi tureckie tansze o ponad 30 mln to obecna strata komunikacji elblaskiej. Dlaczego PESA trzyma cene niech dadza w przetargu 90 mlmn. Dlaczego nie dali bo polak polaka zawsze doił do zera niestety !!!

prawdzie w oczy