UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdyby polskie składy były za 94 mln to bysmy jezdzili polskimi tureckie tansze o ponad 30 mln to obecna strata komunikacji elblaskiej. Dlaczego PESA trzyma cene niech dadza w przetargu 90 mlmn. Dlaczego nie dali bo polak polaka zawsze doił do zera niestety !!!
prawdzie w oczy