Wybrany wątek opinii
Co z butelkami/puszkami które trafią do żółtych śmietników po 1 października ? Myślę o możliwości odzyskania za nie kaucji.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Jak to co? Wyborcy prawicy je wyjmą z tych kontenerów i sprzedadzą w sklepie. Oni się nie uśmiechają. Maja zajady od śmiechu..
Do moderacji
Odpowiedz
3
2