Wybrany wątek opinii

Co z butelkami/puszkami które trafią do żółtych śmietników po 1 października ? Myślę o możliwości odzyskania za nie kaucji.
(2025.09.22)
Jak to co? Wyborcy prawicy je wyjmą z tych kontenerów i sprzedadzą w sklepie. Oni się nie uśmiechają. Maja zajady od śmiechu..
(2025.09.22)
Powrót do komentarzy