UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To co bije po kieszeni Ciebie i każdego Kowalskiego to akurat masz ukryte, nie kaucje są problemem, ale horrendalne opłaty produktowe zbierane od każdego opakowania. Całe to BDO. Raz płacisz haracz Sprzedającemu za każdy karton, folię a po raz drugi kasowany jesteś wrzucając do samo do śmietnika.