UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To co bije po kieszeni Ciebie i każdego Kowalskiego to akurat masz ukryte, nie kaucje są problemem, ale horrendalne opłaty produktowe zbierane od każdego opakowania. Całe to BDO. Raz płacisz haracz Sprzedającemu za każdy karton, folię a po raz drugi kasowany jesteś wrzucając do samo do śmietnika.


Anuluj