UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Bezproblemowy - I bardzo dobrze ze się wszyscy uśmiechamy bo przez osiem lat rządów Kato prawicy wszyscy mieli depresję oraz zrujnowane kieszenie oraz puste portfele. Dziś jesteśmy szczęśliwi i mamy nareszcie więcej pieniędzy na swoich kontach. Tak trzymać i za Donalda Tuska trzeba się modlić a nie jak Trump się modli za Łukaszenkę.