UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Bezproblemowy - I bardzo dobrze ze się wszyscy uśmiechamy bo przez osiem lat rządów Kato prawicy wszyscy mieli depresję oraz zrujnowane kieszenie oraz puste portfele. Dziś jesteśmy szczęśliwi i mamy nareszcie więcej pieniędzy na swoich kontach. Tak trzymać i za Donalda Tuska trzeba się modlić a nie jak Trump się modli za Łukaszenkę.