Wybrany wątek opinii
Na śmieciach robi się dziś gigantyczny interes! To żyła złota. Wszędzie się te śmiecie palą na nielegalnych składowiskach a kary są tak śmieszne że aż żałosne. W ogóle płacimy więcej za niby segregację której kiedyś nie było a było wszystko szklane. Gdzie tu logika, gdzie tu postęp? Wszyscy maja wrażenie że są nabijani w przysłowiową butelkę a od października z kaucją.
Do moderacji
Odpowiedz
19
3
To kartele napiszą o sobie to samo, gigantyczny interes, żyła złota. A nie ma to nic wspólnego z tematem artykułu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
To co bije po kieszeni Ciebie i każdego Kowalskiego to akurat masz ukryte, nie kaucje są problemem, ale horrendalne opłaty produktowe zbierane od każdego opakowania. Całe to BDO. Raz płacisz haracz Sprzedającemu za każdy karton, folię a po raz drugi kasowany jesteś wrzucając do samo do śmietnika.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0