UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co z butelkami/puszkami które trafią do żółtych śmietników po 1 października ? Myślę o możliwości odzyskania za nie kaucji.
Co z butelkami/puszkami które trafią do żółtych śmietników po 1 października ? Myślę o możliwości odzyskania za nie kaucji.