UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Koalicja udaje, że rządzi. Niedługo mina dwa lata i żadnego pisowca nie posadzili za złodziejstwo. A ponoć wszyscy pisowcy kradli. Tak rzadzą, że codziennie zadłużenie Polski wzrasta o 1 miliard złotych. PIS w co idzie, gdy była zamknięta część zakładów i tarczy dla przedsiębiorców nie zbliżył się do zadłużenia Tuska. Wyznawcy KO sformatowani przez TVN dalej kochają szkodników. Głupi przed i po szkodzie
bra