UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale mieszkańcy Elbląga sami tego chcieli: żeby nie powstały ścieżki pieszo-rowerowe na Próchnik/Rubno/Dąbrowę, NIE dla Kolei Nadzalewowej, żeby Komunikacja Miejska w Elblągu została zniszczona, brak remontu chodnika przy ul. Królewieckiej (pomimo wygrania Budżetu Obywatelskiego)