UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PO oszukali elblążan? Który to już raz? Oni nawet chodnika nie potrafią załatwić a obiecali miejski port? Przecież to jest jakaś farsa! Nic nie robią żyją za nasze i gęby im tylko puchną. Pewnie z głodu?


Anuluj