UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sami sobie jestescie winni, zaglosowaliscie na chytra babe i jest efekt... Czy wy wogole w tym miescie myslicie??? Liczy sie ze byleby nie z pisu czy z innej partii, kobieta siedzi przyklejona do stolka, i bezczelnie jeszcze chciala zostac poslem a wy na nia zaglosowaliscie:)) Podziekujcie sobie balwany
hsh