Wybrany wątek opinii

Ja sam miałem w tym miejscu przykre doświadczenie Odesłano mnie z kwitkiem Tego samego wieczoru operacja w UCK Gdańsk Nie polecam tego szpitala nawet umarlemu
angelraf (2025.08.28)
@angelraf - Opowiadasz bajki o żelaznym wilku.
(2025.08.28)
Powrót do komentarzy