UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Każda nieuzasadniona wizyta w SOR lub nieuzasadnione wezwanie karetki pogotowia powinna być płatne bo SOR w godzinach popołudniowych i nocnych został zamieniony w przychodnie bo tak zorganizowana jest publiczna służba zdrowia.