UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każda nieuzasadniona wizyta w SOR lub nieuzasadnione wezwanie karetki pogotowia powinna być płatne bo SOR w godzinach popołudniowych i nocnych został zamieniony w przychodnie bo tak zorganizowana jest publiczna służba zdrowia.