UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każda nieuzasadniona wizyta w SOR lub nieuzasadnione wezwanie karetki pogotowia powinna być płatne bo SOR w godzinach popołudniowych i nocnych został zamieniony w przychodnie bo tak zorganizowana jest publiczna służba zdrowia.


Anuluj