UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sami sobie jestescie winni, zaglosowaliscie na chytra babe i jest efekt... Czy wy wogole w tym miescie myslicie??? Liczy sie ze byleby nie z pisu czy z innej partii, kobieta siedzi przyklejona do stolka, i bezczelnie jeszcze chciala zostac poslem a wy na nia zaglosowaliscie:)) Podziekujcie sobie balwany

hsh