UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Redaktorze Gruchalski, piszecie o SOR i dobrze, mimo Waszych znanych sympatii. Jednak ani słowa o obecności w firmach obsługujących członków rodzin kierownictwa szpitala. Czy tak jest ? Co wskazują umowy, czy dają przywileje? Jakie środki tam płyną? Komentarze wskazują na to, ale bez podjęcia tematu przez Redakcję. Prosilibyśmy więc postawić kropkę nad i, przynajmniej na teraz. Oczekujemy więc!

Tylko prawda wyzwoli

Anuluj