A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mija kolejny dzień, widział ktoś Gelert albo Missana?
Naczelną Izba Lekarska przeciwstawia się utrwalania uproszczonych trybów uzyskiwania prawa wykonywania zawodu lekarza i lekarza dentysty bez nostryfikacji dyplomu czy pełnej znajomości języka polskiego ktore stwarzały poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa pacjentów, poza tym zatrudnianie lekarzy Ukraincow to osłabienie systemu ochrony zdrowia Ukrainy, kraju w trakcie wojny, którego lekarze są tam życiowo potrzebni ! Ciekawe jak w tym szpitalu z dyplomami bo z jezykiem polskim fatalnie!
Elblążanie żądają natychmiastowej dymisji dyrektorki szpitala jak i rezydenta miasta!
Niestety funkcjonowanie tego szpitala, nadzór a raczej jego brak, nieteyczne pozbawione empatii zachowania lekarzy, mobbing, brak kompetencji wpłynęły fatalnie na wizerunek naszego miasta! Aż przykro bylo to oglądać! Te reportaże przesłoniły filmiki promocyjne miasta, wstyd a zarazem przerazenie iść tam po pomoc dla siebie i rodziców
@Aaaa111 - Pacjent to twój wróg, należy go zwalczać wszelkimi dostępnymi metodami :) Szpitale tylko dla lekarzy i pielęgniarek 🤣🤣
Albo zabawa w politykę albo zarządzanie szpitalem. Jak widać na przykładzie szpitala nie da sie łączyć tych dwóch funkcji
Żeby ta pani była aktywna chociaż na jednym z tych pól...
Was gazete tez trzeba przeswietlic
@Ani z pis ani z po - Dokładnie. PO robi co chce, a PiS śpi z różnych powodów. Dogadali się mówiąc najkrócej. Ale o Elblągu jest znowu głośno, więc emerytka "Jaskółka" powinna być zadowolona. Ustawiona wszak jest od lat... rodzina również.
Ciekawe jaki będzie ekwiwalent reklamowy.