102
27.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mija kolejny dzień, widział ktoś Gelert albo Missana?
(2025.08.27)

info

49  
  6
Naczelną Izba Lekarska przeciwstawia się utrwalania uproszczonych trybów uzyskiwania prawa wykonywania zawodu lekarza i lekarza dentysty bez nostryfikacji dyplomu czy pełnej znajomości języka polskiego ktore stwarzały poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa pacjentów, poza tym zatrudnianie lekarzy Ukraincow to osłabienie systemu ochrony zdrowia Ukrainy, kraju w trakcie wojny, którego lekarze są tam życiowo potrzebni ! Ciekawe jak w tym szpitalu z dyplomami bo z jezykiem polskim fatalnie!
(2025.08.27)
Elblążanie żądają natychmiastowej dymisji dyrektorki szpitala jak i rezydenta miasta!
Głębokie zaniepokojenie (2025.08.27)
Niestety funkcjonowanie tego szpitala, nadzór a raczej jego brak, nieteyczne pozbawione empatii zachowania lekarzy, mobbing, brak kompetencji wpłynęły fatalnie na wizerunek naszego miasta! Aż przykro bylo to oglądać! Te reportaże przesłoniły filmiki promocyjne miasta, wstyd a zarazem przerazenie iść tam po pomoc dla siebie i rodziców
(2025.08.27)

info

50  
  3
@Aaaa111 - Pacjent to twój wróg, należy go zwalczać wszelkimi dostępnymi metodami :) Szpitale tylko dla lekarzy i pielęgniarek 🤣🤣
Emil_MA_nor (2025.08.27)
Albo zabawa w politykę albo zarządzanie szpitalem. Jak widać na przykładzie szpitala nie da sie łączyć tych dwóch funkcji
(2025.08.27)
Żeby ta pani była aktywna chociaż na jednym z tych pól...
(2025.08.27)
Was gazete tez trzeba przeswietlic
(2025.08.27)

info

6  
  25
@Ani z pis ani z po - Dokładnie. PO robi co chce, a PiS śpi z różnych powodów. Dogadali się mówiąc najkrócej. Ale o Elblągu jest znowu głośno, więc emerytka "Jaskółka" powinna być zadowolona. Ustawiona wszak jest od lat... rodzina również.
Głośność (2025.08.27)
Ciekawe jaki będzie ekwiwalent reklamowy.
(2025.08.27)

info

14  
  3