UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ani z pis ani z po - Dokładnie. PO robi co chce, a PiS śpi z różnych powodów. Dogadali się mówiąc najkrócej. Ale o Elblągu jest znowu głośno, więc emerytka "Jaskółka" powinna być zadowolona. Ustawiona wszak jest od lat... rodzina również.

Głośność

Anuluj