UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ani z pis ani z po - Dokładnie. PO robi co chce, a PiS śpi z różnych powodów. Dogadali się mówiąc najkrócej. Ale o Elblągu jest znowu głośno, więc emerytka "Jaskółka" powinna być zadowolona. Ustawiona wszak jest od lat... rodzina również.
Głośność