UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niestety funkcjonowanie tego szpitala, nadzór a raczej jego brak, nieteyczne pozbawione empatii zachowania lekarzy, mobbing, brak kompetencji wpłynęły fatalnie na wizerunek naszego miasta! Aż przykro bylo to oglądać! Te reportaże przesłoniły filmiki promocyjne miasta, wstyd a zarazem przerazenie iść tam po pomoc dla siebie i rodziców