UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niestety funkcjonowanie tego szpitala, nadzór a raczej jego brak, nieteyczne pozbawione empatii zachowania lekarzy, mobbing, brak kompetencji wpłynęły fatalnie na wizerunek naszego miasta! Aż przykro bylo to oglądać! Te reportaże przesłoniły filmiki promocyjne miasta, wstyd a zarazem przerazenie iść tam po pomoc dla siebie i rodziców