UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety funkcjonowanie tego szpitala, nadzór a raczej jego brak, nieteyczne pozbawione empatii zachowania lekarzy, mobbing, brak kompetencji wpłynęły fatalnie na wizerunek naszego miasta! Aż przykro bylo to oglądać! Te reportaże przesłoniły filmiki promocyjne miasta, wstyd a zarazem przerazenie iść tam po pomoc dla siebie i rodziców


Anuluj