47
07.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Macieeeeej - Misan zanim zaczniesz robić kolejna rzecz sjincz co juz rozpocząłeś. Gdzie ten remont nadbrzeża jtory mial ruszyć wiosna. Co z parkingiem przy porta tam ten rozkopany plac juz zarasta. Co z budowa przy mości na 1000 lecia ?
Ciekawski (2025.08.07)
To kasa wywalona w bloto, zamiast tego nalezy zainwestowac w dodatkowych emerytow mundurowych na stolkach w zarzadzaniu kryzysowym w UM. Tylko to moze nas uratowac.
Mołdawskie Trampki Nissana (2025.08.07)

info

10  
  2
Cały basen miejski powinien służyć jako kąpielisko i zbiornik retencyjny a nie zalane betonem połowę basenu na którym znajdują się jakieś kałuże i zjeżdżalnie. Ale jak to w Elblągu odpowiednie osoby musiały zarobić na kolejnej bezsensownej inwestycji, układzik zadowolony a miasto niech zalewa dalej.
Idźcie precz (2025.08.07)

info

13  
  4
Internetowa betoniarka cwaniaków z PIS kręci się i urabia. PIS na prawdę tylko kasy chce, nic więcej - tysiące razy już to udowodnili. Nie zapomnimy o tym!
(2025.08.08)

info

2  
  3
@pycha kroczy przed upadkiem - "skończą się tańce, hulanki, swawola, hejże hi hejże hola" - będziesz płakał, zapewniam
(2025.08.08)
Mydląca oczy naiwnym, intwenetowa betoniarka dezinformacji PIS na pełnych obrotach.
(2025.08.08)

info

2  
  4
@grad - A cóż takiego ukradł Ci PiS ? Wszyscy z wyborcow potrafią płuc że inni kradną a oni są cacy. Pieniądze były za PiS u i dla ludzi i na inwestycje, jak przyszedł nowy rząd szybko kasy zabrakło. Dużo czasu nie potrzeba aby przelać ją na swoje konta, parę kliknięc. I kto tu złodziej:)
(2025.08.08)
@grad - Przez dwa lata Bodnar nie skazał żadnego złodzieja. To kto kradł.
bra (2025.08.08)
@grad - PIS kradł, a Gawłoski z PO został skazany na 5 lat, za łapówki. Co się dzieje w sądach, że robią takie pomyłki.
bra (2025.08.08)
Taaak, ręce już opadają blablablablabla
rhdxfnxfgmnf (2025.08.08)

info

1  
  0