A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Macieeeeej - Misan zanim zaczniesz robić kolejna rzecz sjincz co juz rozpocząłeś. Gdzie ten remont nadbrzeża jtory mial ruszyć wiosna. Co z parkingiem przy porta tam ten rozkopany plac juz zarasta. Co z budowa przy mości na 1000 lecia ?
To kasa wywalona w bloto, zamiast tego nalezy zainwestowac w dodatkowych emerytow mundurowych na stolkach w zarzadzaniu kryzysowym w UM. Tylko to moze nas uratowac.
Cały basen miejski powinien służyć jako kąpielisko i zbiornik retencyjny a nie zalane betonem połowę basenu na którym znajdują się jakieś kałuże i zjeżdżalnie. Ale jak to w Elblągu odpowiednie osoby musiały zarobić na kolejnej bezsensownej inwestycji, układzik zadowolony a miasto niech zalewa dalej.
Internetowa betoniarka cwaniaków z PIS kręci się i urabia. PIS na prawdę tylko kasy chce, nic więcej - tysiące razy już to udowodnili. Nie zapomnimy o tym!
@pycha kroczy przed upadkiem - "skończą się tańce, hulanki, swawola, hejże hi hejże hola" - będziesz płakał, zapewniam
Mydląca oczy naiwnym, intwenetowa betoniarka dezinformacji PIS na pełnych obrotach.
@grad - A cóż takiego ukradł Ci PiS ? Wszyscy z wyborcow potrafią płuc że inni kradną a oni są cacy. Pieniądze były za PiS u i dla ludzi i na inwestycje, jak przyszedł nowy rząd szybko kasy zabrakło. Dużo czasu nie potrzeba aby przelać ją na swoje konta, parę kliknięc. I kto tu złodziej:)
@grad - Przez dwa lata Bodnar nie skazał żadnego złodzieja. To kto kradł.
@grad - PIS kradł, a Gawłoski z PO został skazany na 5 lat, za łapówki. Co się dzieje w sądach, że robią takie pomyłki.
Taaak, ręce już opadają blablablablabla