UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@grad - A cóż takiego ukradł Ci PiS ? Wszyscy z wyborcow potrafią płuc że inni kradną a oni są cacy. Pieniądze były za PiS u i dla ludzi i na inwestycje, jak przyszedł nowy rząd szybko kasy zabrakło. Dużo czasu nie potrzeba aby przelać ją na swoje konta, parę kliknięc. I kto tu złodziej:)