UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Macieeeeej - Misan zanim zaczniesz robić kolejna rzecz sjincz co juz rozpocząłeś. Gdzie ten remont nadbrzeża jtory mial ruszyć wiosna. Co z parkingiem przy porta tam ten rozkopany plac juz zarasta. Co z budowa przy mości na 1000 lecia ?

Ciekawski