UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cały basen miejski powinien służyć jako kąpielisko i zbiornik retencyjny a nie zalane betonem połowę basenu na którym znajdują się jakieś kałuże i zjeżdżalnie. Ale jak to w Elblągu odpowiednie osoby musiały zarobić na kolejnej bezsensownej inwestycji, układzik zadowolony a miasto niech zalewa dalej.
Idźcie precz