UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cały basen miejski powinien służyć jako kąpielisko i zbiornik retencyjny a nie zalane betonem połowę basenu na którym znajdują się jakieś kałuże i zjeżdżalnie. Ale jak to w Elblągu odpowiednie osoby musiały zarobić na kolejnej bezsensownej inwestycji, układzik zadowolony a miasto niech zalewa dalej.

Idźcie precz

Anuluj