A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
czyżby szykował się pozew za nieróbstwo? tylko to jest w stanie ich ruszyć ze stołków na łacznosci 1
Na Marymonckiej róg Sybiraków to trzeba się spieszyć żeby znowu drzew nie karczować bo odbijają dość szybko.
Chodzi o Park Kajki, ul. Fałata, Cichą, Uroczą, Słoneczną czy Powstańców Warszawskich? - a gdzie jest teren skrzyżowania ul. Niska / Ofiar sprawy Elblaskiej ? Co większy deszcz nie można ani przejść ani przejechać i pozalewane okoliczne posesje... kiedy w końcu to się skończy??
@grad - A twoi idole co potrafią? Chyba tylko sie usmiechac i mowic 'musimy wziac sie do roboty'. Zenadnicy. Chociaz akurat nasza lokalna wladza robi dobre ruchy w tej kadencji.
Blisko co raz bliżej zbiornika... to tak PO Elblasku można spokojnie liczyć 20-30 lat.
czas brać się w końcu do roboty, bo niektórzy popadli już w taką megalomanię, że zapomnieli w jakim celu piastują stanowiska, to praca na rzecz mieszkańców, czas przestać tańcować tylko pracować !!!
Miasto zalane w sierpniu, środek lata. Jak to w koncu widzicie? Będzie zbiornik z wodą do rekreacji z pomostami itd? Potrzebny byłby jakis system ostrzegania a póki co "ostrzeżenie " z nocy mówiło o braku zagrożenia... Czy pusty zbiornik w którym można bedzie przyjać nadmiar spływajacej ze Wzniesienia wody? Może po elbląsku.... dwa w jednym czyli jak zbiornik retencyjny na Marymonckiej?
a czy wyjaśniono już kto wydał i podpisał zgodę na blok na mokradle?
PO jest w depresji PO inauguracji Karola Wielkiego:-) wiedzą, że nadchodzi ich wielki upadek, to tylko kwestia czasu i wtedy już skończą się tańce, hulanki, swawola, hejże hi hejże hola
Trzeba było nie likwidować basenu odkrytego!!!