Wybrany wątek opinii
A może tak należy pociągnąć do odpowiedzialności wody polskie, które kompletnie nic nie robią z korytem kumieli? Wszystko zarośnięte, niepogłębione, zaśmiecone. Najpierw dyrektor za pisu siedział i g... zrobił a teraz kolejny słup z koalicji siedzi i pije kawkę. Po co taka instytucja, skoro dyrektor z "nadania" siedzi i czeka aż sobie woda wyleje? O nich trzeba napisać artykuł ile wydali na utrzymanie w dobrym stanie kumieli? Pewnie milionowe koszta za koszenie trawy...
Do moderacji
Odpowiedz
59
5
@Sztuczny twór - PiS potrafi..... kraść, po to stworzyli dziwaczny twór pod nazwą Wody Polskie.
Do moderacji
Odpowiedz
18
22
@grad - A twoi idole co potrafią? Chyba tylko sie usmiechac i mowic 'musimy wziac sie do roboty'. Zenadnicy. Chociaz akurat nasza lokalna wladza robi dobre ruchy w tej kadencji.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@grad - A cóż takiego ukradł Ci PiS ? Wszyscy z wyborcow potrafią płuc że inni kradną a oni są cacy. Pieniądze były za PiS u i dla ludzi i na inwestycje, jak przyszedł nowy rząd szybko kasy zabrakło. Dużo czasu nie potrzeba aby przelać ją na swoje konta, parę kliknięc. I kto tu złodziej:)
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@grad - Przez dwa lata Bodnar nie skazał żadnego złodzieja. To kto kradł.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@grad - PIS kradł, a Gawłoski z PO został skazany na 5 lat, za łapówki. Co się dzieje w sądach, że robią takie pomyłki.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@bra - Skazal, ale świętych ze zbirów zrobili pisowscy cwaniacy i dlugopis uwolnił, to po co.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Na inwestycje troszkę, reszta dla ludzi, ale ludzi z pis. Dla obywatela podwyżki cen co tydzien... zapomniałeś już. Ale teraz Polskę do dołka już zakopiecie (najpierw wydoicie).
Do moderacji
Odpowiedz
3
1