47
07.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Bezproblemowy - Powiedz to sanepidowi
(2025.08.08)
@bra - Skazal, ale świętych ze zbirów zrobili pisowscy cwaniacy i dlugopis uwolnił, to po co.
(2025.08.08)
Na inwestycje troszkę, reszta dla ludzi, ale ludzi z pis. Dla obywatela podwyżki cen co tydzien... zapomniałeś już. Ale teraz Polskę do dołka już zakopiecie (najpierw wydoicie).
(2025.08.08)
Cwaniactwo dzięki mafijnym powiązaniom, trzyma całą Polskę od bardzo wielu lat. Naiwny naród temu wtóruje. Nadzieja na wolną Polskę prysła już dawno. Bandyterka sięga po władzę. Będziemy i wy Naiwny Narodzie Polski, przez to płakać. Nie pomoże flaga na balkonie
(2025.08.08)

info

4  
  0
Nie chodzi tylko o to, kto graPolską jakPionkiem. Chodzi o to, kto mówiPolakom w co mająWierzyć. Kto piszeNarrację, kto uczy, że mają wybieraćMiędzy dwomaObozami, jakby nie mogli w ogóle opuścićSzachownicy. JedniPłaczą z radości, drudzy zWściekłości - ale wszyscy stojąTam, gdzie im kazanoStać. W świetle reflektora. To nieSzachownica. ToTeatr. To nie zdradaPolityków zrobiła z PolskiPionka. To zaniechanieNarodu. To oddanie polaWalki bezWalki. ToMilczenie. To sprzedanieTożsamości za cenę świętegoSpokoju i Netflixa w tle. I to właśnie trzeba zobaczyć - nie tylko, że ktoś nasRozgrywa, ale że myDaliśmy się wystawić jakMarionetki. NajwiększymDramatem jest to, że naródUwierzył, że nie maWyjścia pozaPlanszę. Że musi sięOpowiedzieć po którejśStronie, że nie da się wyjąćFigury z gry i powiedzieć:nieGram. WaszeZasady nie są moimiZasadami.
tyle (2025.08.08)

info

0  
  0
i to jest dobra decyzja.
(2025.08.08)
UśmiechacieSię brygada, heeej! co tacySmutni? KońDalej liczyGłosy więc nie traćcie nadziei.
donChichot (2025.08.08)

info

4  
  1
Ale to już było. Miasto 10 lat temu zapłaciło kila milionów złotych za "Lokalny System Monitorowania i Wspomagania Reagowania na Zagrożenia Powodziowe (LSMZP)",
1313 (2025.08.08)

info

1  
  0
Niemcy to dawno wymyślili i zrobili więc dlaczego trzeba wyważać już otwarte drzwi ??? Kto tu jest idiotą ? My czy oni ?!
Jakby co (2025.08.08)

info

2  
  0
byłem tam i rzeczywiście jest dramatycznie, nie aż tak, żeby wszystkie piniądze miasta wydać na ten chlew, ale to pół basenik, pół poczwara. Może z jakiś intratnych inwestycji kasa by była, ale nie ma
(2025.08.08)

info

1  
  0