UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cały basen miejski powinien służyć jako kąpielisko i zbiornik retencyjny a nie zalane betonem połowę basenu na którym znajdują się jakieś kałuże i zjeżdżalnie. Ale jak to w Elblągu odpowiednie osoby musiały zarobić na kolejnej bezsensownej inwestycji, układzik zadowolony a miasto niech zalewa dalej.

Idźcie precz