UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To kasa wywalona w bloto, zamiast tego nalezy zainwestowac w dodatkowych emerytow mundurowych na stolkach w zarzadzaniu kryzysowym w UM. Tylko to moze nas uratowac.
Mołdawskie Trampki Nissana
To kasa wywalona w bloto, zamiast tego nalezy zainwestowac w dodatkowych emerytow mundurowych na stolkach w zarzadzaniu kryzysowym w UM. Tylko to moze nas uratowac.
Mołdawskie Trampki Nissana