UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To kasa wywalona w bloto, zamiast tego nalezy zainwestowac w dodatkowych emerytow mundurowych na stolkach w zarzadzaniu kryzysowym w UM. Tylko to moze nas uratowac.

Mołdawskie Trampki Nissana

Anuluj