A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To nic nowego za Wróbleskiego też tak było że najpierw miało być to i tamto a PO roku że na to i tamto jeszcze musimy POczekać. Czekaliśmy rok dwa pięć i NIC ZERO.... może to jakaś tradycja w tym folwarku na łączności.
... a gdzie nabrzeże przy biurowcu PO drugiej stronie rzeki ?... już miało być gotowe. Ile jeszcze musimy POczekać ? 10 - 15 lat albo wcale.
A na CPK ile czekamy bocie trollu z pis
Batyr wszystko obieca. Hahahaha. Przecież on nie rządzi!!!Hahahaha. PiSowski ciemny lud wszystko kupi. Szkoda na prawaka język strzepić.
I jest inaczej. Lepiej jest mi za Tuska. Mądry rząd i ma mądre ustawy. Są pieniądze wreszcie dla pracowników socjalnych jak i renta wdowia. To duży plus i mądre posunięcia. Mam więcej pieniędzy w kieszeni i moi najbliżsi są zadowoleni, Czego jątrzysz i płaczesz?
miasto kupi tańsz tramwaje bez silników będą je ciągnąć na szelkach politycy z PO duża oszczędność
powiedzieli że kupili tramwaje przed wyborami żeby zwiększyć frekwencje
to co teraz chleb będzie od święta ana jarmarku kromka chleba ze smalcem 20zł to musi być dobra
oszuści w UM ratuszu won. Referendum bo dosyć okłamywania nas.
Dołożysz 30mln ze swoich to będą polskie tramwaje pasi?