56
07.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To nic nowego za Wróbleskiego też tak było że najpierw miało być to i tamto a PO roku że na to i tamto jeszcze musimy POczekać. Czekaliśmy rok dwa pięć i NIC ZERO.... może to jakaś tradycja w tym folwarku na łączności.
(2025.08.07)

info

7  
  2
... a gdzie nabrzeże przy biurowcu PO drugiej stronie rzeki ?... już miało być gotowe. Ile jeszcze musimy POczekać ? 10 - 15 lat albo wcale.
(2025.08.07)
A na CPK ile czekamy bocie trollu z pis
(2025.08.07)
Batyr wszystko obieca. Hahahaha. Przecież on nie rządzi!!!Hahahaha. PiSowski ciemny lud wszystko kupi. Szkoda na prawaka język strzepić.
(2025.08.07)
I jest inaczej. Lepiej jest mi za Tuska. Mądry rząd i ma mądre ustawy. Są pieniądze wreszcie dla pracowników socjalnych jak i renta wdowia. To duży plus i mądre posunięcia. Mam więcej pieniędzy w kieszeni i moi najbliżsi są zadowoleni, Czego jątrzysz i płaczesz?
(2025.08.07)
miasto kupi tańsz tramwaje bez silników będą je ciągnąć na szelkach politycy z PO duża oszczędność
(2025.08.07)

info

5  
  2
powiedzieli że kupili tramwaje przed wyborami żeby zwiększyć frekwencje
(2025.08.07)

info

7  
  1
to co teraz chleb będzie od święta ana jarmarku kromka chleba ze smalcem 20zł to musi być dobra
(2025.08.07)
oszuści w UM ratuszu won. Referendum bo dosyć okłamywania nas.
(2025.08.07)

info

4  
  1
Dołożysz 30mln ze swoich to będą polskie tramwaje pasi?
Kaczafi (2025.08.08)