UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I jest inaczej. Lepiej jest mi za Tuska. Mądry rząd i ma mądre ustawy. Są pieniądze wreszcie dla pracowników socjalnych jak i renta wdowia. To duży plus i mądre posunięcia. Mam więcej pieniędzy w kieszeni i moi najbliżsi są zadowoleni, Czego jątrzysz i płaczesz?